
-9%
- Готово до відправки
- Код: 6600
70x17x24 Ролик паска приводного Skoda Fabia, Roomster VW Polo 1.9SDI/TDI 11.99- 6600 CAFFARO
508 ₴
461 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x24 Ролик паска приводного Skoda Fabia, Roomster VW Polo 1.9SDI/TDI 11.99- 6600 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 11-99 |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Daily |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 461 ₴


