
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1395
65x10x26,5 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen 1.1/1.4/1.6 97- 1395 CAFFARO
490 ₴
445 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x10x26,5 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen 1.1/1.4/1.6 97- 1395 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 13-95 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Xsara, 206 |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 445 ₴

