
-9%
- Готово до відправки
- Код: 8000
69x17x26,5 Ролик паска приводного Ford 2.0TDCI/DI 01- 8000 CAFFARO
565 ₴
513 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
69x17x26,5 Ролик паска приводного Ford 2.0TDCI/DI 01- 8000 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 80-00 |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 513 ₴

