
-9%
- Готово до відправки
- Код: 31700
62x8x23 Ролик паска приводного DB C W203/W204, E W211, R W251, Sprinter C230-E500 01.05- 31700 CAFFARO
459 ₴
417 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
62x8x23 Ролик паска приводного DB C W203/W204, E W211, R W251, Sprinter C230-E500 01.05- 31700 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 317-00 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter, SL, R-Class |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 417 ₴

