
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500154
70x17x31 Ролик паска приводного BMW 5 (F10), 7 (F01, F02, F03, F04), X3 (F25) 2.5/3.0 06.08- 500154 CAFFARO
502 ₴
456 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x31 Ролик паска приводного BMW 5 (F10), 7 (F01, F02, F03, F04), X3 (F25) 2.5/3.0 06.08- 500154 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500154 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 7-Series |
| Ширина | 32 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 456 ₴


