
-9%
- Готово до відправки
- Код: 15522
52.5x8x23 Ролик паска приводного Opel Zafira 1.6-1.8 98- 15522 CAFFARO
480 ₴
436 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
52.5x8x23 Ролик паска приводного Opel Zafira 1.6-1.8 98- 15522 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 155-22 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Tigra, Lacetti, Nubira, Corsa, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva, Combo |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
- Ціна: 436 ₴


