
-9%
- Готово до відправки
- Код: 2333
60x8x30 Ролик паска приводного Peugeot 206/307 1.6 (TU5JP4) 00- 2333 CAFFARO
609 ₴
553 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
60x8x30 Ролик паска приводного Peugeot 206/307 1.6 (TU5JP4) 00- 2333 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 23-33 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, 308, 206, 207, Xsara, Berlingo, C2, C3, C4, Xsara Picasso, Partner, C-Elysee |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
- Ціна: 553 ₴


