
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500178
64x8x22,5 Ролик паска приводного DB Sprinter 2.2Cdi 09- 500178 CAFFARO
489 ₴
444 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
64x8x22,5 Ролик паска приводного DB Sprinter 2.2Cdi 09- 500178 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500178 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, Sprinter, Q50 |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
- Ціна: 444 ₴

