
-9%
- Готово до відправки
- Код: 13577
70x8x22 plastic Ролик паска приводного Citroen Jumper Fiat Ducato Iveco Daily III P 13577 CAFFARO
458 ₴
416 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x8x22 plastic Ролик паска приводного Citroen Jumper Fiat Ducato Iveco Daily III P 13577 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 135-77 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Massif, Ducato, Jumper, Daily |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 416 ₴


