
-9%
- Готово до відправки
- Код: 31300
69x12x12,5 Ролик паска приводного Nissan Micra, Nota 1,2-1,4 02- 31300 CAFFARO
466 ₴
423 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
69x12x12,5 Ролик паска приводного Nissan Micra, Nota 1,2-1,4 02- 31300 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 313-00 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Ширина | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
- Ціна: 423 ₴

