
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500009
65x17x25,7 Ролик паска приводного MB C/E/M- class 2.0/2.2/2.5 CDI 500009 CAFFARO
459 ₴
417 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x25,7 Ролик паска приводного MB C/E/M- class 2.0/2.2/2.5 CDI 500009 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500009 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Compass, CLS, Vito, C-Class |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 417 ₴


