
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500004
76x17x28 Ролик паска приводного Mercedes C 180 (W203) / SLK 200 (R171) / C 180 (W204) 02- 500004 CAFFARO
455 ₴
413 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
76x17x28 Ролик паска приводного Mercedes C 180 (W203) / SLK 200 (R171) / C 180 (W204) 02- 500004 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500004 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
- Ціна: 413 ₴

