
-9%
- Готово до відправки
- Код: 2200
76x10x25 Ролик паска приводного Citroen/Peugeot/Fiat/Lancia 2200 CAFFARO
459 ₴
417 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
76x10x25 Ролик паска приводного Citroen/Peugeot/Fiat/Lancia 2200 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 22-00 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 307, Jumpy, Xsara, C5, Zeta, Expert, 406, 407, 206, Ulysse, Scudo, Xsara Picasso, 605, 607 |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
- Ціна: 417 ₴

