
-9%
- Готово до відправки
- Код: 11814
70x8x28 Ролик паска приводного Skoda Felecia 1.9D 95-02 / VW Polo 1.7SDI-1.9SDI 97-01 11814 CAFFARO
459 ₴
417 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x8x28 Ролик паска приводного Skoda Felecia 1.9D 95-02 / VW Polo 1.7SDI-1.9SDI 97-01 11814 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 118-14 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Lupo, Polo, Octavia, Felicia |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 417 ₴


