
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500022
55x13,5x34 Ролик паска приводного Mercedes G, GL, M, R, S 280 CDI/320 CDI 07.05- 500022 CAFFARO
463 ₴
420 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
55x13,5x34 Ролик паска приводного Mercedes G, GL, M, R, S 280 CDI/320 CDI 07.05- 500022 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500022 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, R-Class |
| Ширина | 34 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 420 ₴


