
-9%
- Готово до відправки
- Код: 25600
71x17x18 Ролик паска приводного Ford Mondeo 1.8TD 93-00 25600 CAFFARO
592 ₴
538 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
71x17x18 Ролик паска приводного Ford Mondeo 1.8TD 93-00 25600 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 256-00 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Ширина | 18 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
- Ціна: 538 ₴

