
-9%
- Готово до відправки
- Код: 0502
65x8x25 Ролик паска приводного Audi A3 1,9TDI 96-// Skoda 1,9TDI 09- 0502 CAFFARO
592 ₴
538 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x8x25 Ролик паска приводного Audi A3 1,9TDI 96-// Skoda 1,9TDI 09- 0502 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 05-02 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 538 ₴


