
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500214
65x17x30 Ролик паска приводного Renault/Dacia 1,2TCe 12- 500214 CAFFARO
449 ₴
408 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x30 Ролик паска приводного Renault/Dacia 1,2TCe 12- 500214 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500214 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Scenic, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 408 ₴


