
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500180
80x16x26 Ролик паска приводного MB Sprinter 906 3.0DCI 06- 500180 CAFFARO
457 ₴
415 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
80x16x26 Ролик паска приводного MB Sprinter 906 3.0DCI 06- 500180 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500180 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 415 ₴


