
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1200
90X17X25 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen/Fiat/Lancia 1200 CAFFARO
452 ₴
410 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90X17X25 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen/Fiat/Lancia 1200 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Код запчастини | 12-00 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner, 406 |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 410 ₴


