
-9%
- Готово до відправки
- Код: 0190
70x17x26 Ролик паска приводного Bmw E34,E36 90- 0190 CAFFARO
447 ₴
406 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x26 Ролик паска приводного Bmw E34,E36 90- 0190 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 01-90 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 3, 7-Series |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 406 ₴

