
-9%
- Готово до відправки
- Код: 8491
69x17x22,5 Ролик паска приводного Opel/Saab 3.0 V6 Cdti 8491 CAFFARO
572 ₴
520 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
69x17x22,5 Ролик паска приводного Opel/Saab 3.0 V6 Cdti 8491 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 84-91 |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Saab |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, 9-5, Vectra |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
- Ціна: 520 ₴


