
-9%
- Готово до відправки
- Код: 46840
65x17x21 Ролик паска приводного BMW 3(E46)/5(E60) 2.5/3.0D 03- 46840 CAFFARO
446 ₴
405 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x21 Ролик паска приводного BMW 3(E46)/5(E60) 2.5/3.0D 03- 46840 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 468-40 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X5, 7-Series |
| Ширина | 21 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 405 ₴


