
-9%
- Готово до відправки
- Код: 18800
85x31x17 Ролик паска приводного Honda Civic IX, CR-V IV, HR-V Nissan Patrol Gr V, Terrano II Toyota Auris, Avensis, Celica,
481 ₴
437 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
85x31x17 Ролик паска приводного Honda Civic IX, CR-V IV, HR-V Nissan Patrol Gr V, Terrano II Toyota Auris, Avensis, Celica, Corolla, Corolla Verso, MR 2 III, Rav 4 II 1.4-3.0D 08.99- 18800 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 188-00 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Patrol |
| Ширина | 32 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
- Ціна: 437 ₴


