
-9%
- Готово до відправки
- Код: 0593
65X14X25,5 Ролик паска приводного Citroen Xantia,XM/Peug 406,605/Renault Espace III,Laguna, Safrane 3.0V6 10.96-12.04 0593 CAFFARO
450 ₴
409 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65X14X25,5 Ролик паска приводного Citroen Xantia,XM/Peug 406,605/Renault Espace III,Laguna, Safrane 3.0V6 10.96-12.04 0593 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Код запчастини | 05-93 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Espace, Xantia, XM, Laguna, Safrane, C6, Clio, C5, 406, 407, Ulysse, 605, 607 |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Ролик |
| Основні атрибути | |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
- Ціна: 409 ₴


