
-9%
- Готово до відправки
- Код: 4698
54x17x26 Ролик паска поліклинового MB Sprinter 2.2CDi 09- 4698 CAFFARO
521 ₴
473 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
54x17x26 Ролик паска поліклинового MB Sprinter 2.2CDi 09- 4698 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 46-98 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
- Ціна: 473 ₴


