
-9%
- Готово до відправки
- Код: 4600
55x17x25 Ролик паска приводного Ford/Citroen/Peugeot 1.4/1.6HDi 01- 4600 CAFFARO
448 ₴
407 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
55x17x25 Ролик паска приводного Ford/Citroen/Peugeot 1.4/1.6HDi 01- 4600 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 46-00 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Fusion, Partner, 307, 206, Xsara, C3, Berlingo, Fiesta, C5, 407 |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 407 ₴


