
-9%
- Готово до відправки
- Код: 3400
82,5x17x22 Ролик паска приводного Opel Vectra C 2.0, 2.2 3400 CAFFARO
456 ₴
414 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
82,5x17x22 Ролик паска приводного Opel Vectra C 2.0, 2.2 3400 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 34-00 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, GT, Astra, Malibu, 9-3X, 159, Zafira, Croma, Speedster, 9-3, HHR, Vectra, Spider |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
- Ціна: 414 ₴


