
-9%
- Готово до відправки
- Код: 14799
76x8x37 Ролик паска приводного Ford Transit 2.4DI/2.4TDCI 00- 14799 CAFFARO
456 ₴
414 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
76x8x37 Ролик паска приводного Ford Transit 2.4DI/2.4TDCI 00- 14799 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 147-99 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Ширина | 37 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
- Ціна: 414 ₴


