
-9%
- Готово до відправки
- Код: 15800
68X17X16,5 Ролик паска приводного Honda Accord VI/Civic VI/Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.5-2.5 08.92- 15800 CAFFARO
449 ₴
408 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
68X17X16,5 Ролик паска приводного Honda Accord VI/Civic VI/Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.5-2.5 08.92- 15800 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 158-00 |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, CR-V, Integra, Legacy, Accord, Outback, Civic, 400, HR-V |
| Ширина | 16 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
- Ціна: 408 ₴


