
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500023
76x17x26 Ролик паска приводного Mitsubishi Outlender 3,0 06-12 500023 CAFFARO
435 ₴
395 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
76x17x26 Ролик паска приводного Mitsubishi Outlender 3,0 06-12 500023 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500023 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Volkswagen, Audi, Hyundai, Skoda, Seat, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bora, Visa, 306, 106, Sonata, Octavia, BX, Partner, Sportage, ZX, Carens, Leon, Pro Ceed, Ceed, 405, Toledo, Magentis, A3, Tucson, Golf, Grande Punto, Grandeur, Xantia, MiTo, Santa Fe, I30, Berlingo |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
- Ціна: 395 ₴

