
-9%
- Готово до відправки
- Код: 48400
65x17x25,5 Ролик паска приводного DB OM651- W204/S204/212 08- 48400 CAFFARO
435 ₴
395 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x25,5 Ролик паска приводного DB OM651- W204/S204/212 08- 48400 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 484-00 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Compass, CLS, Caliber, C-Class, GLC, Patriot |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 395 ₴

