
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1692
70x17x24 Ролик паска приводного VAG 1.9TDI/2.0TDI 1692 CAFFARO
449 ₴
408 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x24 Ролик паска приводного VAG 1.9TDI/2.0TDI 1692 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 16-92 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Multivan, Octavia, A3, Jetta, Passat, Leon, Transporter, Golf, Eos, Alhambra, Ibiza, Altea |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 408 ₴


