
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1690
70X17X24.5 Ролик паска приводного Volvo C70/S40/S60/S70/S80/V70/XC90 2.0/2.4/ 00- 1690 CAFFARO
450 ₴
409 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70X17X24.5 Ролик паска приводного Volvo C70/S40/S60/S70/S80/V70/XC90 2.0/2.4/ 00- 1690 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 16-90 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, S70, XC70, XC90, S80, C70 |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 409 ₴


