
-9%
- Готово до відправки
- Код: 12100
82,5x17x26 Ролик паска приводного Hyundai Santa FE/Sonata III/IV/Kia Magentis/Sportage, 2.5 V6/2.7 V6 06.98- 12100 CAFFARO
448 ₴
407 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
82,5x17x26 Ролик паска приводного Hyundai Santa FE/Sonata III/IV/Kia Magentis/Sportage, 2.5 V6/2.7 V6 06.98- 12100 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 121-00 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Santa Fe, Sonata, Sportage |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
- Ціна: 407 ₴


