
-9%
- Готово до відправки
- Код: 11100
65x17x25.5 plastic Ролик паска приводного Citroen C2-C4 Peugeot 207, 307, 1007 1.1-1.6 16V 12.03- 11100 CAFFARO
450 ₴
409 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x25.5 plastic Ролик паска приводного Citroen C2-C4 Peugeot 207, 307, 1007 1.1-1.6 16V 12.03- 11100 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 111-00 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 307, 308, 207, C2, C3, C4, C-Elysee |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 409 ₴


