
-9%
- Готово до відправки
- Код: 0191
70x17x26 Ролик паска приводного Toyota Avensis/Corolla 1.6/1.8 00- 0191 CAFFARO
464 ₴
421 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x26 Ролик паска приводного Toyota Avensis/Corolla 1.6/1.8 00- 0191 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 01-91 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, MR2, RAV4, Avensis, Celica |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 421 ₴

