
-9%
- Готово до відправки
- Код: 8499
72.5X17X25.5 Ролик паска приводного Ford/Mazda 8499 CAFFARO
455 ₴
413 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
72.5X17X25.5 Ролик паска приводного Ford/Mazda 8499 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 84-99 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Tourneo Connect, TRIBUTE, Transit Connect, Maverick, Focus |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
- Ціна: 413 ₴


