
-9%
- Готово до відправки
- Код: 33000
70x17x25 Ролик паска приводного Citroen C4/C5, Peugeot 307, 407 1.8/2.0/2.2 11.04- 33000 CAFFARO
449 ₴
408 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x25 Ролик паска приводного Citroen C4/C5, Peugeot 307, 407 1.8/2.0/2.2 11.04- 33000 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 330-00 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert, 307, 308, Jumpy, C4, C5, 407, 607 |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 408 ₴


