
-9%
- Готово до відправки
- Код: 23500
70x17x22,5 Ролик паска приводного DB A-klasa W168 Vaneo W414 23500 CAFFARO
449 ₴
408 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x22,5 Ролик паска приводного DB A-klasa W168 Vaneo W414 23500 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 235-00 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 408 ₴


