
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500063
65x17x22 Ролик паска приводного DB A-klasa W169 500063 CAFFARO
405 ₴
368 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x22 Ролик паска приводного DB A-klasa W169 500063 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500063 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 368 ₴

