
-9%
- Готово до відправки
- Код: 500055
65x17x22 Ролик паска приводного DB Klasa A (W169) - A 160/ A 180/ A 200 CDI 04-, KLASA B (W245) - B 180 CDI 200 CDI 04-12 500055
433 ₴
393 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x22 Ролик паска приводного DB Klasa A (W169) - A 160/ A 180/ A 200 CDI 04-, KLASA B (W245) - B 180 CDI 200 CDI 04-12 500055 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 500055 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 393 ₴

