
-9%
- Готово до відправки
- Код: 34900
65x17x23 Ролик паска приводного Ford 1.8 TDCi 06- 34900 CAFFARO
435 ₴
395 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x23 Ролик паска приводного Ford 1.8 TDCi 06- 34900 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 349-00 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 395 ₴

