
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1196
70x17x28 Ролик паска приводного BMW 1 E81, 3 E90 3.0 09.06- 1196 CAFFARO
447 ₴
406 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x28 Ролик паска приводного BMW 1 E81, 3 E90 3.0 09.06- 1196 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 11-96 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 406 ₴


