
-9%
- Готово до відправки
- Код: 23300
76x17x22 Ролик паска приводного Kia Carnival 2.9TD 99-01 23300 CAFFARO
435 ₴
395 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
76x17x22 Ролик паска приводного Kia Carnival 2.9TD 99-01 23300 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 233-00 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
- Ціна: 395 ₴


