
-9%
- Готово до відправки
- Код: 214104
Знято з в-цтва 31x8x34 Ролик паска приводного Subaru Forester/Impreza 2.0 WRX STi 01- 214104 CAFFARO
582 ₴
529 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
знято з в-цтва 31x8x34 Ролик паска приводного Subaru Forester/Impreza 2.0 WRX STi 01- 214104 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 214-104 |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, WRX, Impreza, Legacy |
| Ширина | 34 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
- Ціна: 529 ₴


