
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1298
90X17X25 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen/Fiat/Lancia 1298 CAFFARO
448 ₴
407 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90X17X25 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen/Fiat/Lancia 1298 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 12-98 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, Zeta, Expert, ZX, Partner, 306, Xsara, Berlingo, 405, 406, Ulysse, 605 |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 407 ₴

