
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1500
60x17x31 Ролик паска приводного Opel/Renault1.8/1.9D/2.0/2.2/2.5dCI 02- 1500 CAFFARO
414 ₴
376 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
60x17x31 Ролик паска приводного Opel/Renault1.8/1.9D/2.0/2.2/2.5dCI 02- 1500 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 15-00 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, S40, V40, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Primera, Carisma, Space Star, Vivaro, Master, Micra |
| Ширина | 31 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
- Ціна: 376 ₴


