
-9%
- Готово до відправки
- Код: 0800
65x17x23 Ролик паска приводного Fiat Brava / Bravo 1.2 16V 98- 0800 CAFFARO
422 ₴
383 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65x17x23 Ролик паска приводного Fiat Brava / Bravo 1.2 16V 98- 0800 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 08-00 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Brava |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 383 ₴


