
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1218
90xM8x25 Ролик паска приводного Citroen/Fiat/Lancia/P 1218 CAFFARO
447 ₴
406 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90xM8x25 Ролик паска приводного Citroen/Fiat/Lancia/P 1218 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 12-18 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, Zeta, Expert, ZX, 306, Xsara, 405, 406, Ulysse, 605 |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 406 ₴


